Автомийка

01
Бездоганний сервіс

Ми пропонуємо

Мийка авто

Мийка автомобіля зазвичай не закінчується процесом миття кузова з усіх боків. Ми також надаємо послуги з чистки килимів, прибирання салону, скла, чистка деталей з пластику, чистки багажника, чистки дисків від нагару, також ми пропонуємо полірування фар, поклейку броньованої плівки на них, а також реставрацію шкіри в салоні авто.

Надаємо також додаткові послуги: мийка двигуна, кондиціонер шкіри, зняття бітумних плям, хімчистка, «антидощ» (водовідштовхувальне покриття стекол, що збільшує комфортність їзди). Ми з увагою ставимося до кожного автомобіля, тому що розуміємо, як він важливий для власника.

Наші пріоритети

Чесність з клієнтом –  для нас пріоритет. Детально і по справі описуємо всі необхідні процедури для кожного випадку. Ми відповідаємо за результат і маємо за мету довгострокове співробітництво, тому ми виконуємо роботу таким чином, що Вам захочеться приїхати до нас знову.

02
Процес автомийки

Професійний підхід

Ми працюємо виключно з найкращими постачальниками миючих засобів, а наші працівники мають багатий досвід работи з автомобілями.