Про нас

01
Основна інформація

Про LevelUP

Ми вдосконалюємося кожного дня, навчаємося і відповідально ставимося до Ваших автомобілей!

Трохи про основні послуги. Трохи про основні послуги. Трохи про основні послуги. Трохи про основні послуги. Трохи про основні послуги.

Вам не обійтися без послуг автомийки, якщо ви хочете підготувати авто до продажу або просто цінуєте чистоту, блиск і захист свого авто.

Чому ми:

Відповідальність за якість. Наш пріоритет – грамотне надання послуг мийки. Ми постійно вдосконалюємось, вивчаємо новинки засобів для миття авто, а наші майстри проходять постійне навчання. Ви можете бути впевнені в тому, що результат буде ідеальним.

Індивідуальний підхід. Ми підбираємо послуги, майстрів, обладнання та автохімію, які вирішують саме Вашу проблему. Кожне авто ми розглядаємо як винятковий випадок і вислуховуємо всі побажання клієнта, щоб виконати роботу з найвищою якістю і подарувати позитивні емоції від нашої співпраці.

Прозорість цін. Ми не приховуємо ціни на наші, у нас діє єдиний прайс на послуги, який є у вільному доступі для кожного Клієнта.

Безпека авто. Наша територія цілодобово охороняється і знаходиться під відеоспостереженням. Ми гарантуємо захищеність вашого автомобіля.

Відсутність черг. Запишемо Вас на будь-який зручний час з 8:30 до 22:00 з понеділка по неділю.

Програма лояльності. На нашій автомийці працює програма лояльності. Постійним Клієнтам видається накопичувальна картка з 10-ю безкоштовною мийкою.

Безконтактна мийка в Харкові – це ручна чистка автомобіля, яка видаляє бруд будь-якої складності без механічного впливу.

Що ми використовуємо: у нашому арсеналі тільки безпечна хімія, яка не шкодить ні людині, ні навколишньому середовищу. Для безконтактної мийки ми також використовуємо тільки перевірене спеціалізоване обладнання та автохімію.

Безконтактна ручна мийка не шкодить ЛКП, тому яскравість кольору зберігається на більш тривалий час. Ваша машина залишатиметься чистою довше без шкоди для кузова.